CASTINGY TRNAVA

Ak si zaujímavý typ, chceš si privyrobiť, rád by si to skúsil v reklamách, komparze či modelingu, príď sa ukázať na náš casting. Na veku nezáleží!!! Hľadáme modelky/modelov, hostesky, deti, stovky tvárí pre tv reklamu. Registračný poplatok je 9,99€. V cene je zhotovenie 5 castingových fotografií a možnosť uplatniť sa v reklamách, TV, modelingu, hostesingu a komparze. Dozvedia sa o tebe produkčné firmy, fotografi, reklamné agentúry, atď. Zhotovené fotografie zverejníme do 3 týždňov od castingu na našej stránke, kde ti zadarmo vytvoríme profil. Zverejníme len tvoje fotky, miery, veľkosť topánok, konfekciu a výšku. Na email  budeš dostávať od nás ponuky. Odpovieš iba na tie, ktoré ťa budú zaujímať.

Na casting je potrebné sa vopred prihlásiť. Môžeš prísť sám/sama, so známymi či rodinou. Na castingu zhodnotíme, v ktorej oblasti sa môžeš uplatniť (modeling, fotomodeling, reklama, TV, atď.). Dbaj na svoj výzor. Je dôležité prísť na casting upravený.

Možnosť prefotenia pre registrovaných. Ak zmeníš svoj vzhľad (hmotnosť, účes), detičky vyrastú, alebo sa budeš chcieť prísť len prefotiť, stačí sa u nás zastaviť na castingu. Cena prefotenia je 4,99€.

Ukáž sa u nás na castingu a budeš len krok od splnenia svojho sna.